Пришкільний табір "Посмішка"

13.06. 2018. Останній день. Табірна зміна була насичена різноманітною програмою, малечі було весело і цікаво. Вони залишили свої побажання на листівках про ці чудові дні. Доброзичливе ставлення один до одного, життєрадісна атмосфера забезпечили повноцінний змістовний відпочинок та всебічний розвиток дітлахам. Кожний день у таборі був неповторним, несхожим на попередній, і, як результат, школярі з радістю його відвідували й з нетерпінням чекали знову на зустріч. Табірна зміна закінчилася, але гарний настрій, незабутні враження від проведеного часу разом у таборі, прагнення й далі цікаво провести канікули у дітей, звісно, залишаться. Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни, і обов’язок дорослих в усьому світі – надавати дітям усе найкраще. Саме від того, якими стануть діти, залежить майбутнє кожного з нас.

/Files/images/закрытие1.jpg /Files/images/закрытие2.jpg