Літній англомовний табір

Сьогодні в актовій залі гімназії відбулося урочисте закриття літнього мовного табору «Happy English Camp». Протягом роботи табору діти мали змогу відпочиваючи навчатися та навчаючись відпочивати. З вітальним словом до школярів звернулася куратор табору О.В. Бєляєва, яка побажала всім присутнім гарного відпочинку на літніх канікулах та вручила сертифікати найактивнішим табірчанам. Завдяки клопіткій роботі вчителів англійської мови В.В. Мицай, В.С. Ніконенко, О.В. Ковальовоїучні, відпочиваючи у таборі, поглибили свої знання з англійської мови. Вони переглядали відео англійською мовою, проводилися заняття за інтересами: виготовлення різноманітних поробок, розучування пісень та віршів англійською мовою, школярі брали участь у лексичних рольових іграх, здійснили цікаву екскурсію до Екопарку, створили проекти про Великобританію та про улюблену тварину.
Діти намагалися спілкуватися англійською мовою. Невимушена атмосфера, яка панувала у мовному таборі, дозволила дітям гарно відпочити, отримати багато позитивних емоцій і при цьому підвищити мовні навички.

/Files/images/30.jpg /Files/images/32.jpg

/Files/images/38.jpg /Files/images/39.jpg