Тиждень права

З 10.12.-14.12. у Дергачівському ліцеї №3 проходили заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права.

Учні 1- 11 класів провели інформаційні години спілкування «Чи знаю я закон?», «Відповідальність у моєму житті», «Скажемо булінгу-ні!». Турнір юних правознавців зібрав учнів 10 класів. Одинадцятикласники відвідали Дергачівський районний суд і стали учасниками засідання. Завітали ліцеїсти і до Дергачівської міської ради на Всеукраїнський урок права, де стали активними учасникамидискусії «Як змінити наше місто?».

Цікаво і змістовно пройшли конкурс буклетів щодо профілактики насильства і порушення прав дитини, конкурс газет-пазлів «Цікаві закони у світі», конкурс малюнків «Я маю право…». Учні 5-г класу виготовили правову абетку, у якій кожна літера говорить про права дитини.І на кінець тижня ліцеїсти створили стіну доброти, побажавши усім миру, добра, злагоди, сказавши «Ні!» насиллю, беззаконню, булінгу.

/Files/images/право2.jpg