/Files/images/37614.jpg

Раді вітати Вас на сайті нашої гімназії!

/Files/images/Ласкаво просимо.gif

/Files/images/gjkbyfgbcfhwjdf1.jpg

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Педагогічний та батьківський колективи, а також адміністрація Дергачівської гімназії № 3 висловлюють найтепліші слова подяки голові Дергачівської районної державної адміністрації Жидкову К.С., начальнику Управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації Давидовій Н.А , В.о. міського голови, секретарю міської ради Бондаренко К.І. за організацію поїздки до м.Києва для підтримки Поліни Пісарцової. Та всім хто вірив, вболівав за Поліну велике людське дякуємо!

Прийміть слова щирої вдячності від наших дітей. Низький вам уклін за готовність надати всіляку підтримку.

Бажаємо вам міцного здоров'я, оптимізму, благополуччя та успіхів !

Хай щастя завжди супроводить вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Поштова адреса 62300
Харківська область
місто Дергачі
вул. Сумський шлях (Петровського), 79
Адреса електронної скриньки
gimnazia_3@ukr.net
/Files/images/362071108.gif

/Files/images/Педпреса.gif

/Files/images/Mon_Baner.jpg

/Files/images/depart1.jpg

/Files/images/емблема-роно-200.jpg

/Files/photogallery/vkontakte.gif

/Files/images/youtube_icon-e1439889800601.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.