/Files/images/37614.jpg

Раді вітати Вас на сайті нашої гімназії!

/Files/images/Ласкаво просимо.gif

ДЯКУЄМО!!! Так буває, що важливі речі ми відкладаємо на потім. Але як важливо все робити вчасно: помітити, відзначити, подякувати. В житті кожної людини є особливі люди, які змінюють її, надихають, перетворюють на особистість, – це його вчителі.

Ми батьки випускників Дергачівської гімназії № 3 вдячні всьому педагогічному колективу та адміністрації школи за цю кропітку працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Окрема велика подяка: Директору гімназії №3 Калашник Олені Анатоліївні – за ефективне керівництво, орієнтоване на досягнення у всіх напрямках, за можливість росту та вдосконалення особистості кожної дитини школи. За ту іскру що запалює в кожній дитині зірочку. Заступникам директора з навчально виховної роботи Євмененко В.Т., Коробці Н.В., Бєляєвій О.В., Мицай В.В. – за підтримку, кваліфіковану допомогу, індивідуальний професійний підхід до кожного учня. Вчителям-предметникам – за наполегливість, терпіння, увагу, професійність. З особливою сердечною вдячністю хочемо подякувати класним керівникам – Тараненко Тетяні Іванівні та Кантемир Людмилі Миколаївні. У цьому році ми закінчуємо школу, а тому від щирого серця бажаємо сказати: "Дякуємо!" Для нас Ви стали не тільки класним керівником, а й людиною-зразком. У тому, як потрібно любити свою Батьківщину-Україну, цінувати рідний край і людей, які живуть поруч з нами, а найголовніше у тому, яким повинен бути справжній Учитель - професіональна і любляча свою справу людина!

Хай дороги стеляться крилато,

Будуть чисті, рівні, як струна!

Хай добро не оминає хати,

Як не оминає світ весна!

Хай здоров’я, радість і достаток

Стеляться на Вас, як вишні цвіт,

Хай малює доля з буднів свято,

І Господь дарує Вам багато літ!

Ми вдячні за традиційність, що виховується у дітей, адже багато батьків – випускники гімназії № 3. Сподіваємося, що наші діти-випускники будуть мати можливість привести і своїх діточок до нашої школи. Ваш професіоналізм і здатність працювати в сучасних складних умовах гідні великої поваги та підтверджують, що гімназія № 3 – це школа ХХІ століття! Творчої радості і наснаги Вам, любий колектив гімназії № 3, позитиву у всьому! Дякуємо! Шануємо! Цінуємо!

З повагою, батьки випускників 11-х класів 2017 року

Поштова адреса 62300
Харківська область
місто Дергачі
вул. Сумський шлях (Петровського), 79
Адреса електронної скриньки
gimnazia_3@ukr.net
/Files/images/362071108.gif

/Files/images/Педпреса.gif

/Files/images/Mon_Baner.jpg

/Files/images/depart1.jpg

/Files/images/емблема-роно-200.jpg

/Files/photogallery/vkontakte.gif

/Files/images/youtube_icon-e1439889800601.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.