2020- 2021 н.р.

-Вовченко К. (10 – А клас) – 3 місце (відділення: «Історія. Секція: археологія», робота з теми «Аланський аспект у поховальному обряді салтівської культури» - вчитель історії Пазич В.В.);

- Покусай Є. (11 – Б клас) – 2 місце (відділення: «Історія. Секція: археологія», робота з теми «Косторізне виробництво у лісостепових племен Лівобережного Подніпров’я VІ – ІІІ ст. до н. е.» - вчитель історії Муковоз Н.М.);

/Files/images/_ _ _0 43a7e86f-f108-4a2e-85f1-d2c30122d7af.jpg

-Ковальчук Д. (10-А клас) – 3 місце (відділення:«Біологія». Секція: «Екологія», тема роботи: «Лісовий заказник «Лозовеньківський» – зразок збереження біорізноманіття на Харківщині» - вчитель біології Калга Л.П.).

/Files/images/_ _ _0 444d2e50-b119-4fe8-9ea7-75e270a6ecaf.jpg

2019/2020 н.р.

- Ковальчук Діана, яка посіла ІІІ місце у ІУ обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України (Секція: «Екологія». Тема роботи: «Лісовий заказник «Лозовеньківський» – зразок збереження біорізноманіття на Харківщині»).

2018|2019 н.р.

- Міщенко Анастасія (11-Б клас), керівник Рябовол Олена Михайлівна, вчитель української мови та літератури. Секція «Українська література». ІІІ місце.

- Рудич Анастасія, керівник Рябовол Олена Михайлівна, вчитель української мови та літератури. Секція «Ділова українська мова». ІІ місце.

- Подольська Софія (11- А клас), керівник Древаль Наталія Іванівна, вчитель географії. Секція «Геологія, геохімія та мінералогія». ІІІ місце.

- Галета Яна (11-Б клас), керівник Муковоз Наталія Михайлівна, вчитель історії. Секція «Археологія». І місце, та ІІІ місце у секції «Етнологія», керівник Бугай Валентина Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва.

/Files/images/man.jpg

2017/2018 н.р.

Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Чернишов Михайло- учень 11-а класу Дергачівської гімназії №3.Відділення наук про землю (ІІ місце). Науковий керівник-Древаль Наталія Іванівна, вчитель географії.

/Files/images/Чернишов Міша.JPG

Островерх Михайло - учень 9 – А класу Дергачівської гімназії №3 Відділення наук про землю (ІІІ місце). Науковий керівник-Древаль Наталія Іванівна, вчитель географії.

/Files/images/Островерх.JPG

Рудич Анастасія- учениця 10 –Б класу Дергачівської гімназії №3. Наукове відділеннями мовознавства , секція «Ділова українська мова»( І місце). Науковий керівник-Рябовол Олена Михайлівна, вчитель української мови та літератури.

/Files/images/Рудич.JPG

Міщенко Анастасія - учениця 10 –Б класу Дергачівської гімназії №3. Наукове відділеннями мовознавства , секція «Ділова українська мова»( ІІ місце). Науковий керівник-Рябовол Олена Михайлівна, вчитель української мови та літератури.

/Files/images/Міщенко2.jpg

Галета Яна – учениця 10-Б класу Дергачівської гімназії № 3. Наукове відділення історія, секція «Археологія» (ІІ місце). Науковий керівник – Муковоз Наталія Михайлівна, вчитель історії.

/Files/images/Галета.jpg

2012-2013 н.р.

У шкільній конференції по захисту науково-дослідницьких робіт брало участь 14 школярів, серед них 2 учасника успішно захищали свої роботи на районному та обласному етапі, а саме:

Калашник Анастасія, учениця 11-А класу, посіла ІІІ місце (наукове відділення «Філософія та суспільствознавство"

секція «Журналістика», керівник Муковоз Н.М., учитель історії);

Назаренко Валерія, учениця 11-Б класу виборола ІІІ місце (наукове відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Мистецтвознавство» керівник Платоненко О.С., учительукраїнської мови та літератури).

2013-2014 н.р.

У шкільній конференції по захисту науково-дослідницьких робіт брало участь 18 школярів, серед них 5 учасників

успішно захищали свої роботи на районному та 2 учня в обласному етапі, а саме:

Бакуменко Тетяна Учениця 11-Б класу посіла ІІ місце (наукове відділення «Філософії та суспільствознавства», секція « Соціологія», керівник Крижний С.Г.)

Данілова Катерина учениця 9 – А класу посіла ІІІ місце (наукове відділення «Філософії та суспільствознавство», секція «Соціологія», керівник Крижний С.Г.)

2014-2015 н.р.

У шкільній конференції по захисту науково-дослідницьких робіт брало участь 19 школярів, серед них 5 учасників

успішно захищали свої роботи на районному та 3 учня в обласному етапі, а саме:

Кулабухова Юлія учениця 11-Б класу посіла ІІІ місце (секція «Фольклористика», керівник Мотенко В.І.,учитель української мови та літератури)

2015-2016 н.р.

успішно захищали свої роботи на районному та 3 учня в обласному етапі, а саме:

Попович Сергій учень 11-Б посів ІІ місце секція «Кліматологія та метереологія», керівник Древаль Н.І., учитель географії.

Віннік Анастасія учениця 11-Б посіла ІІ місце секція «Літературна творчість», керівник Бондаревська Г.М., учитель російської мови та зарубіжної літератури.

2016/2017 н.р.

Цікаво пройшла конференція ШНТ «Джерело» по захисту міні науково - дослідницьких робіт, у якій брало участь 15 учнів, з них 3 учениці стали учасниками районного захисту науково – дослідницьких робіт: Понєдєльнікова Катерина (11-А клас) – робота у секції «Фольклористика та мистецтвознавство», Приступа Анна (10-А клас) – робота у секції «Психологія» та Гужва Ірина (11-Б клас) – робота в секції «Українська ділова мова» та 1 учениця стала учасником та призером обласного захисту науково-дослідницьких робіт :

Гужва Ірина, учениця 11-Б класу посіла ІІ місце

Відділення: Мовознавства
Секція: українська ділова мова
Тема науково-дослідницької роботи: Сучасний діловий етикет Науковий керівник: Мотенко Валентина Іванівна, вчитель української мови та літератури